Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Projekt „Poznajmy aktywnie lepsze jutro” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
piątek, 22 kwietnia 2011 09:18

Projekt „Poznajmy aktywnie lepsze jutro” współfinansowany przez Unie Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziejowicach informuje, iż po raz czwarty przystępuje do realizacji projektu systemowego „Poznajmy aktywnie lepsze jutro”.

Celem głównym realizowanego projektu jest zwiększenie aktywności zawodowej 6 kobiet i 2 mężczyzn, będących klientami pomocy społecznej.

 

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z różnorodnych form wsparcia, m.in. z :

- konsultacji indywidualnych oraz warsztatów z psychologiem

- konsultacji indywidualnych oraz warsztatów z doradcą zawodowym

- badań w zakresie medycyny pracy

- szkoleń zawodowych.


Planujemy ponadto spotkania z radcą prawnym oraz wizażystką, wyjazd do kina dla uczestników projektu wraz z dziećmi, spotkanie andrzejkowe oraz spotkanie wigilijne.

Zostaną także wypłacane świadczenia w formie zasiłków celowych na pokrycie bieżących potrzeb związanych z udziałem w projekcie.

Planujemy zatrudnienie przy pracach społecznie użytecznych dla 4 uczestników projektu w związku z podpisaniem porozumienia pomiędzy Powiatowym Urzędem Pracy w Łasku a Gminą Sędziejowice. Uważamy bowiem, że to zatrudnienie pozwoli stopniowo zaktywizować uczestników projektu.

 

Całkowity koszt projektu systemowego „Poznajmy aktywnie lepsze jutro” realizowanego w 2011 r. wynosi 134 080 zł, w tym wkład własny gminy 14 078,40 zł.

efs_lepsze_jutro

 

Komentarze   

 
+1 #2 Gratulacje 2011-08-11 19:50
Jeśli gratulacje, to kto stawia kolację ? :D
Cytować
 
 
+1 #1 sedz 2011-04-28 20:41
gratulacje!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież