Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Telewizja Polska S.A. Oddział w Łodzi obejmie opieką medialną.

Dział Marketingu i Reklamy TVP Łódź

 tel. (042) 635-91-60, 635-92-95, 635-92-97

 faks (042) 635-92-72

 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

http://www.lodz.tvp.pl/reklamaŁódź, dn. 01.03.2013r.

 

 

Sz.P. Janusz Sikora

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

 

 

W odpowiedzi na Państwa pismo z dnia 1 marca 2013r. informujemy, że Telewizja Polska S.A. Oddział w Łodzi obejmie opieką medialną uroczystość 150. Rocznicy Powstania Styczniowego – Bitwa pod Sędziejowicami, która odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia 2013r. 

Dołożymy wszelkich starań by wywiązać się ze zobowiązań patronackich. Zastrzegamy jednak, że nadzwyczajne wydarzenia w kraju i na świecie mogą mieć wpływ na nieplanowaną zmianę programu TVP Łódź.

Niniejszym upoważniamy Państwa do zamieszczenia logo TVP Łódź na materiałach promujących, a także do ekspozycji baneru (roll-up) TVP Łódź .

Prosimy również o uwzględnienie roli TVP Łódź w wypowiedziach dla prasy i innych mediów oraz o dostarczenie Telewizji, np. drogą e-mailową, materiałów graficznych z zamieszczonymi logotypami TVP Łódź- do dokumentacji.

Informujemy również , że kamera ŁWD  przyjeżdża w miarę możliwości antenowych.

 

Z poważaniem,

Biuro Promocji

TVP S.A. Oddział w Łodzi

Julita Felsztukier

 

Telewizją Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. J. P. Woronicza 17 wpisaną pod nr KRS 0000100679 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o numerze identyfikacji podatkowej NIP 521-04-12-987 i kapitale zakładowym wpłaconym całkowicie w wysokości 266 596 500,00 zł,