Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Transfer technologii w rozwoju gospodarczym na przykładzie sektora rolno - spożywczego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
czwartek, 30 września 2010 14:21

nowe_logo_lodzkieMamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji pn. „Transfer technologii w rozwoju gospodarczym na przykładzie sektora rolno-spożywczego”, która odbędzie się w Łodzi w dniu 25 października 2010 roku.

Sektor rolnictwa stanowi jeden ze strategicznych obszarów rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego. Użytki rolne to aż 1,25 mln ha, co stanowi prawie 70% ogólnej powierzchni województwa i jest to najwyższy wskaźnik w kraju. Przemysł rolno-spożywczy reprezentowany jest przez blisko 3 tys. jednostek zatrudniających około 42 tys. osób.

 

W ciągu ostatnich kilku lat obserwuje się stały wzrost liczby gospodarstw ekologicznych, przyrost powierzchni ekologicznych, zwiększenie liczby przetwórni i upraw ekologicznych oraz wzrost powierzchni upraw z certyfikatem.

 

Konferencja poza przedstawieniem ogólnej sytuacji w obszarze ekologicznego rolnictwa
i przetwórstwa rolno - spożywczego, postara się przybliżyć uczestnikom kwestie związane
z bezpieczeństwem żywności, popularyzacją rolnictwa ekologicznego, współpracą biznesu z nauką, trendami i nowymi technologiami w żywieniu w XXI w.

 

Konferencja objęta została patronatem medialnym magazynu Newsweek Polska oraz polskiej edycji magazynu Forbes.

 

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Konferencji prosimy o kontakt do dnia 20 października 2010 r. pod numerem telefonu: 042/ 2919846 lub na jeden z adresów email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (program_info.doc)Program konferencji 74 Kb
Poprawiony: czwartek, 30 września 2010 14:29
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież