Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Na inaugurację rezerwy Unii Sulmierzyce PDF Drukuj Email
wtorek, 10 sierpnia 2010 08:54

Z drugim zespołem Unii II Sulmierzyce zmierzy się w pierwszym spotkaniu sezonu 2010/2011 nasz LKS Sędziejowice. W ubiegłym sezonie rezerwy Unii był jedną z najgorszych drużyn klasie B okręgu sieradzkiego.

Z drugim zespołem Unii II Sulmierzyce zmierzy się w pierwszym spotkaniu sezonu 2010/2011 nasz LKS Sędziejowice. W ubiegłym sezonie rezerwy Unii był jedną z najgorszych drużyn klasie B okręgu sieradzkiego.

Pierwszy zespół z Sulmierzyc w poprzednim sezonie zajął miejsce w środku tabeli ligi okręgowej naszego okręgu, ale mimo tego nie dysponuje solidnym zespołem rezerw. Unia II Sulmierzyce w poprzednim sezonie była jedną z najgorszych – jeśli nie najgorszą – ekip w klasie B okręgu sieradzkiego. W swojej grupie wyprzedzili tylko słabiutki LKS Bobrowniki i to zaledwie o jeden punkt. Ostatecznie zakończyli sezon z bilansem 4 zwycięstw, 3 remisów i aż 14 porażek – najwięcej spośród wszystkich zespołów występujących w ich grupie.

Zespół z Sędziejowic, który w ostatnich rozgrywkach uplasował się na siódmej pozycji w tabeli grupy IV teoretyczni powinien poradzić sobie w tej konfrontacji bez większych problemów. Przypomnijmy, że w sezonie 2009/2010 zespół prowadzony przez Jana Zaborowskiego zapisał na swoim koncie 12 zwycięstw, 4 remisy i 10 porażek. W rzeczywistości poza zasięgiem naszej drużyny była tylko ekipa Widavii Widawa (0:3 u siebie i 3:5 na wyjedźcie), który w imponującym stylu - bez porażki - awansował do klasy A.

Mecz z Unią II Sulmierzyce rozegrany zostanie 21 sierpnia na stadionie gminnym w Sędziejowicach.

 

Komentarze   

 
+1 #4 Józek 2010-08-30 06:49
Tomku, ale przecież nie ma czegoś takiego jak okręg pajęczański? Jest okręg sieradzki za sprawą OZPN, a pajęczańska to grupa nieformalnie się nazywała... Formalnie Unia II Sulmierzyce występowała w okręgu sieradzkim, coś takiego jak okręg pajęczański nie istnieje...
Cytować
 
 
0 #3 tomek 2010-08-10 20:23
Unii II Sulmierzyce otatnia druzyna okrego pajęczańskiego a nie sieradzkiego :P
Cytować
 
 
+1 #2 Lenny 2010-08-10 10:43
Z tego co widziałem ostatnio na treningu to nie mam żadnych konkretnych wzmocnień, więc raczej będzie bez rewelacji.
Cytować
 
 
+2 #1 Kleszczu 2010-08-10 10:40
Zobaczymy jak tym razem zaprezentują się nasi piłkarze. Ubiegły sezon może nie był tragiczne, ale powodów do dumy też nie mieliśmy....
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież