Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Podniebne potyczki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 18 lipca 2011 09:24

18 czerwca br. rozegrane zostały na nadgrabiańskich łęgach w Grabicy zawody modeli latających zdalnie kierowanych w klasie aircombat rc. Imprezę tę, wpisującą się w tegoroczne Dni Gminy Sędziejowice, od strony technicznej przeprowadził Aero Model Klub Pabianice.

Były to zawody rozegrane w ramach eliminacji Pucharu Polski w dwóch kategoriach: modeli samolotów bojowych z okresu pierwszej i drugiej wojny światowej.

 

IMG_3659

 

W zawodach brało udział 20 pilotów- modelarzy przybyłych z siedmiu ośrodków. Zawody w kategorii I W.S wygrał Jacek Sobotka (Góra Kalwaria) przed Wojciechem Krajnikiem (Wrocław) i Janem Horadyskim (Warszawa). Kategorię walk myśliwców z II W.Ś. zwyciężył Paweł Szpak (Kielce) przed Jackiem Sobotką (Gór Kalwaria) i Jackiem Eciakiem (Wrocław).

Zawody obserwowali licznie zgromadzeni kibice zarówno przyjezdni, jak i miejscowi, a szczególnie dziadkowie z wnukami.

S.T

 

IMG_3673

 

IMG_3694

Poprawiony: poniedziałek, 18 lipca 2011 10:40
 

Komentarze   

 
0 #1 tablice znamionowe 2015-10-05 01:06
Bardzo ciekawa wypowiedź, serdecznie polecam. Myślę, że zainteresuje kogoś podobnie mocno
jak mnie.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież