Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Bal karnawałowy w Przedszkolu w Dobrej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 10 lutego 2020 15:45

PrzedszkoleDobra-bal1Karnawał to wspaniały okres balów, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

W piątek 7 lutego 2020r. w Przedszkolu w Dobrej odbył się Bal Karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Niektóre dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby. Po śniadaniu, już wszyscy gotowi do zabawy, rozpoczęli bal.

Wszystkie nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by zabawa była wesoła i udana. Dzieci bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców.  W trakcie balu odbyły się różne zabawy i konkursy. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Myślimy, że wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w pamięci dzieci.

 

 

PrzedszkoleDobra-bal2

 

PrzedszkoleDobra-bal1

Poprawiony: poniedziałek, 10 lutego 2020 16:03