Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Informacja dla przedsiębiorców z obszaru Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
czwartek, 27 czerwca 2019 10:22

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.APrzedsiębiorcy działający na obszarze gminy/starostwa mogą korzystać z pomocy publicznej dystrybuowanej przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Oznacza to, że inwestor, mikro, mały lub średni przedsiębiorca, zarówno polski, jak zagraniczny może skorzystać ze zwolnienia podatkowego dla nowej inwestycji.

ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA S.A. zarządza obszarem w centralnej Polsce obejmującym woj. łódzkie, część wsch. woj. wielkopolskiego i część Mazowsza. Działając w imieniu ministra właściwego ds. gospodarki, udziela wsparcia przedsiębiorcom zamierzającym realizować nowe inwestycje w postaci zwolnienia z podatku CIT lub PIT dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, na okres od 10 do 15 lat w zależności od lokalizacji inwestycji.

https://sse.lodz.pl/informacje/

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.pdf)Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.pdf 4305 Kb
Poprawiony: poniedziałek, 15 lipca 2019 13:01