Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Podnieś swoje kwalifikacje – Fundusze Europejskie na szkolenia” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
czwartek, 27 czerwca 2019 11:58

PunktInformacyjny

FunduszeEuropejskiePunkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Podnieś swoje kwalifikacje – Fundusze Europejskie na szkolenia”. Najbliższe spotkanie odbędzie się 5 lipca br. w godz. 10:00 – 12:00, sala konferencyjna Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu, ul. Rynek 14;

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/3562-spotkanie-informacyjne-pn-podnies-swoje-kwalifikacje-fundusze-europejskie-na-szkolenia. Podczas spotkania istnieje możliwość zapewnienia tłumacza języka migowego, potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań należy kontaktować się z organizatorem.

Podczas spotkania zostaną omówione:

Fundusze na kursy, szkolenia: dla osób poniżej 29. roku życia - w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020, dla osób powyżej 30. roku życia - w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020; dla przedsiębiorców i pracowników - w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020; w formie nieoprocentowanych pożyczek - w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 i Programu Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (Plakat_A4.pdf)Plakat_A4.pdfPlakat spotkanie FE491 Kb

Poprawiony: czwartek, 27 czerwca 2019 12:07