Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Informacja o rezygnacji z realizacji inwestycji pt. "Budowa instalacji prosumenckich w Gminie Sędziejowice" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
piątek, 01 września 2017 08:47

herb-ugs-malyGmina Sędziejowice informuje, iż w związku z negatywną oceną formalną wniosku o dofinansowanie pn.: "Budowa instalacji prosumenckich w Gminie Sędziejowice", złożonego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Gmina Sędziejowice rezygnuje z realizacji, we własnym zakresie, przedmiotowej inwestycji.

Jednocześnie informujemy, iż w przypadku pojawienia się możliwości uzyskania dofinansowania na realizację działań o podobnym charakterze, Gmina nie wyklucza podjęcia starań zmierzających do ich uzyskania, o czym mieszkańcy zostaną powiadomieni w sposób zwyczajowo przyjęty.